X. Plzeňské dny urgentní medicíny 24. – 25. února 2022

24. – 25. února 2022

Parkhotel Congress Center Plzeň ****

Vážené kolegyně a kolegové,

dovolte nám, prosím, Vás srdečně pozvat na jubilejní X. Plzeňské dny urgentní medicíny, které se uskuteční ve dnech 24. – 25. února 2022 v Parkhotel Congress Center v Plzni.

Jsme potěšeni, že záštitu nad naší odbornou konferencí převzala hejtmanka Plzeňského kraje, paní doc. PaedDr. Ilona Mauritzová, Ph.D.

V rámci akce se zaměříme na poměrně široký okruh témat z velmi pestré problematiky přednemocniční neodkladné péče, týkající se všech věkových skupin. Detailní program bude brzy k dispozici.

Věříme, že vývoj epidemické situace bude příznivý a budeme moci akci, kterou jsme byli nuceni letos odložit, realizovat na konci února v prezenčním formátu. Na případná omezení či zhoršení okolností organizace budeme samozřejmě reagovat a včas Vás informovat.

Přejeme Vám hodně energie ve Vaší náročné práci a těšíme se na Vás!

Organizační tým X. PDUM