XIV. ročník RESCUE LESNICA – Memoriál Mareka Rigdu a posádky OM-ATB

29.05.2016

XIV. ročník RESCUE LESNICA  – Memoriál Mareka Rigdu a posádky OM-ATB

Dobrý deň, vážení kolegovia, záchranári,

dovoľujeme si pozvať Vás a Vaše posádky na podujatie RESCUE LESNICA 2016 – Memoriál Mareka Rigdu a posádky OM-ATB, podujatia, ktorého XIV. ročník sa uskutoční v dňoch 15. – 17. 9. 2016 vo Vysokých Tatrách, v Ždiari – Monkovej doline.

Bulletin Lesnica 2016

Toto podujatie je námetovo – tématickým pretekom posádok RZP s medzinárodnou účasťou, ktorého súčasťou je tiež III. ročník Majstrovstiev Slovenska v kardiopulmonálnej resuscitácii. Uplynulého ročníka sa zúčastnilo spolu 36 posádok záchranárov zo Slovenska a Českej republiky.

XIV. ročník RESCUE LESNICA je zároveň spomienkou na našich kolegov a záchranárov – MUDr. Mareka Rigdu – spoluorganizátora RESCUE LESNICA v uplynulých rokoch, Ľubomíra Majerčáka, Martina Svitanu a Dušana Leskovjanského, ktorí 17. júla 2015 zahynuli pri páde záchranárskeho vrtuľníka OM-ATB pri záchrane života v Slovenskom raji.

Registrácia na podujatie začína 1.6.2016 elektronicky na stránke podujatia.

Viac informácií nájdete na webovej stránke podujatia

Ing. Michal Weinciller