Žádost o vyplnění dotazníku pro ZZS a OUP "Psychologické aspekty KPR"

04.10.2011

Žádost o vyplnění dotazníku pro ZZS a OUP "Psychologické aspekty KPR"

Vážení kolegové,

předsedkyně Společnosti UM a MK MUDr. Jana Šeblová, Ph.D. si vás dovoluje požádat o on-line nebo písemné vyplnění přiloženého krátkého dotazníku, který se týká zejména psychologických aspektů KPR.

Ve své práci by ráda porovnala skupinu pracovníků ZZS a pracovníků na urgentních příjmech, ale i různé profesní skupiny, případě jak se mění jejich postoje vzhledem k délce praxe. Chtěla by tím navázat na téma ze sympozia ČRR, kdy při zpracovávání zdrojů našla v podstatě jen velmi obecné teze a to i v zahraniční literatuře.

Dotazník je pochopitelně anonymní, je určen pro lékaře/lékařky a kategorii NLZP (sestry a zdravotnické záchranáře).

Je možné jej stáhnout, vytisknout a dát k vyplnění zaměstnancům a kolegům a pak hromadně poslat na moje jméno adresu:

MUDr. Jana Šeblová, Ph.D.
ÚSZS Středočeského kraje
Vančurova 1544
272 01 Kladno
e-mail: jana.seblova@uszssk.cz

DOTAZNÍK online
DOTAZNÍK k tisku

Za spolupráci paní doktorka předem děkuje.

P.S. Já ji vyplnil za cca 2 minuty.