Zajímavá nabídka zaměstnání pro všeobecné sestry/bratry v Belgii

07.10.2012

Zajímavá nabídka zaměstnání pro všeobecné sestry/bratry v Belgii

Pro belgické nemocnice, kliniky a domy s pečovatelskou službou v současnosti hledáme

ZDRAVOTNÍ SESTRY / BRATRY – BELGIE

Vzdělání v oboru - minimálně střední zdravotní škola, výhodou VOŠ, VŠ nebo specializační studium.
Prokazatelná praxe v oboru.

Kandidátky se znalostí francouzštiny (pro Brusel a Valonskou část Belgie)mohou nastoupit ihned, pro vlámskou část Belgie je základní znalost nizozemštiny (vlámštiny) nutná. Zorganizujeme pro vás intenzivní jazykový kurz, ve kterém vás jako rodilí mluvčí během cca 10 týdnů naučíme základy nizozemštiny a to za předpokladu, že máte základní znalost angličtiny nebo němčiny.
Vzhledem k tomu, že nizozemština patří do skupiny germánských jazyků, uvidíte, že rychle a jednoduše se na základě znalosti angličtiny/němčiny naučíte ovládat každodenní nizozemštinu a to během několika týdnů.

NÁSTUP JE MOŽNÝ PRŮBĚŽNĚ PO CELÝ ROK.
NAŠE SLUŽBY JSOU SAMOZŘEJMĚ KOMPLETNĚ BEZ POPLATKŮ Z VAŠÍ STRANY!

Výborné pracovní podmínky, špičkové medicínské prostředí a exkluzivní finanční ohodnocení!
Jste přímo zaměstnankyně zdravotnického zařízení se kterým budete mít uzavřenou pracovní smlouvu.

Platební podmínky: dle belgické kolektivní smlouvy pro zdravotnický personál (průměrný základní plat je 2.320 EUR) + příplatky za přesčasy, noční služby, víkendy, svátky (+ 26-56%), 13. a 14. plat, dovolená 20 dnů dle zákona plus 12 extra dnů, stravenky, pojištění v nemocnici. Kandidáti s dětmi mají nárok na dětské přídavky dle belgických zákonů, i když děti zůstanou v ČR (jedno dítě základ 88 EUR, dvě děti 251 EUR, tři 495 EUR měsíčně). Za odpracované období máte nárok na belgický důchod.

Na místě v Belgii Vás osobně vyzvedneme, představíme v novém zaměstnání. První dny vám budeme přímo na místě k dispozici, pomůžeme vám vyřídit veškeré nutné formality. Budeme vám 24 h/denně během celého pobytu v Belgii k dispozici na telefonu formou on-line help a pomůžeme vám vyřešit případné problémy. Na této lince budeme také k dispozici vašemu zaměstnavateli. Dále vám bude přímo v Belgii k dispozici naše belgická kolegyně, která případné problémy pomůže řešit. Během prvních 2 měsíců vám zdarma zajistíme ubytování, během tohoto období vám pomůžeme najít ubytování dle vašich představ.

Vyřídíme Vám všechny pracovní formality a uznání zdravotnického vzdělání.

Organizace:
Medjobs Belgium