Zasedání vedení komory 23.6.06

25.06.2006

Dne 23. 6. 2006 proběhlo u Pelhřimova zasedání vedení KZ ZZS ČR. Za předsednictvo se účastnili Drahomír Sigmund, Bc.Radek Benda a Bára Kvapilová, za revizní a kontrolní komisi se účastnili Oldřich Škorňák a Lucie Plachá.
Toto pracovní jednání se řídilo programem zasedání.
Prezident komory přednesl plnění usnesení I. sněmu KZ ZZS ČR a dalších úkolů od sněmu po zasedání.
Na zasedání byl předložen a schválen Sponzorský řád tak, aby pro sponzory naši organizace byla jasně daná pravidla. Sponzorský řád je neveřejná listina, slouží pouze k orientaci sponzorů.
Dále si předsednictvo stanovilo priority k jednání o legislativních změnách, které by měli napomoci ke zlepšení práce na všech ZZS v ČR, a které by vedly ke zlepšení poskytování přednemocniční péče. Okruh témat.

Zde je fotodokumentace