Zdravotníci – mezinárodní kariéra

01.11.2009

Kolegové zdravotníci.
Na emailovou adresu komory záchranářů přišla žádost od společnosti G5 Plus, s.r.o., která se zabývá sjednávání mezinárodní kariéry pro zdravotnické pracovníky, abych vás na našem webu informoval o pořádání akreditované infoschůzky v Olomouci.
Dospěl jsem k závěru, že by možná některé z vás, tato nabídka mohla zaujmout, že možná někteří z vás o nějaké zahraniční kariéře uvažují. Někteří si vzpomenete, že na III. Sněmu KZ ZZS ČR, měl náš kolega David Rektořík prezentaci o svém působení v zahraničí, na klinice v SAE. I tato prezentace se mohla pro některé z nás stát impulsem, pro úvahu o práci a výdělku v cizině. Proto jsem se rozhodl žádosti vyhovět a uveřejnit ji v plném znění.

Dobrý den,

společnost G5 Plus si Vám dovoluje oznámit pořádání akreditované infoschůzky *"Zdravotníci - mezinárodní kariéra"* v úterý *1. prosince 2009 od 14:00 v centru Olomouce* - v Pensionu u Jakuba (www.pensionujakuba.cz), ulice 8. května č. 9 (z hlavního nádraží tram č. 2, 4 nebo 6 - do zastávky "Koruna").

Účastníci mají možnost prostřednictvím účasti na této infoschůzce a následné 90-ti minutové lekci angličtiny "Introduction to Medical English" *bezplatně* získat* 3 kreditní body do systému celoživotního vzdělávání*.
Infoschůzka a následná lekce angličtiny jsou *akreditovány Profesní odborovou unií zdravotnických pracovníků Čech, Moravy a Slezska* * www.pouzp.cz*

Již od 12:30 je možná bezplatná dobrovolná účast na písemném orientačním diagnostickém testu z anglického jazyka.

Registrovat se k účasti je možné on-line na webu *www.g5plus.com* nebo zasláním e-mailu na *info@g5plus.com*. Následně Vám bude potvrzena rezervace místa.

Oficiálním mediálním partnerem společnosti G5 Plus je odborný měsíčník SESTRA, nabízející účastníkům infoschůzky "Zdravotníci - mezinárodní kariéra" 20% slevu na ročním předplatném měsíčníku + speciální bonus v podobě knihy nakladatelství Grada *"Angličtina pro sestry - manuál pro praxi" *v hodnotě 329 Kč.

Budeme rádi, pokud informaci o konání této infoschůzky předáte dalším zdravotníkům z Vašeho okolí.

Předem děkujeme.

S pozdravem,