Zuzana Klicperová, hlavní sestra královéhradecké záchranky odchází na zasloužený odpočinek

02.01.2022

Letošní Silvestr nebude znamenat jenom konec roku 2021, ale zároveň bude posledním pracovním dnem hlavní sestry ZZS KHK Bc. Zuzany Klicperové (na fotografii).

Svou aktivní práci pro naši organizaci zahájila 15.1.1998 poté, co uspěla ve výběrovém řízení na pozici vrchní sestry tehdejšího Územního střediska záchranné služby Hradec Králové. Ve svém působení v manažerské funkci pokračovala také po vzniku ZZS KHK jako hlavní sestra, resp. náměstkyně ředitele pro NLZP. Řídící činnost také ale řadu let kombinovala s aktivním působením ve výjezdových skupinách RLP a RZP.

Díky své svědomité a pečlivé práci se mimo jiné dostala do finále soutěže Sestra roku 2018, kde se umístila na třetím místě v kategorii Sestra v managementu a vzdělávání. K novému roku Zuzana Klicperová odchází na zasloužený odpočinek. Děkujeme za dlouholetou práci pro Zdravotnickou záchrannou službu Královéhradeckého kraje a přejeme mnoho zdraví a sil do další životní etapy.

Zdroj: modrahvezdazivota.cz