ZZS OK získala významné ocenění

13.04.2009

ZZS OK získala významné ocenění .

Zdravotnická záchranná služba
Olomouckého kraje, p.o.

získala
od TÜV SÜD Czech

CERTIFIKÁT VÝJIMEČNOST

V Praze 8. dubna 2009 převzali osobně zástupci ZZS Olomouckého kraje, příspěvkové organizace, ve složení - náměstek PNP MUDr. Jan Weinberg, MBA a manažerka integrovaného systému (MIS) paní Bc. Eliška Janečková z rukou výkonného ředitele společnosti TÜV SÜD Czech pro střední a východní Evropu pana Tomáše Víta Certifikát výjimečnosti.

Již třetím rokem proběhl slavnostní podvečer, na kterém byly předány Certifikáty výjimečnosti firmám, které dlouhodobě usilují o zlepšování svých služeb, procesů nebo výrobků.
V letošním roce si ocenění za nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb mezi šesti dalšími firmami odnesla i ZZS OK. Podmínkou k získání tak významného ocenění je úspěšné absolvování vícenásobného prověřování a firma také musí být držitelem více certifikačních dokumentů , jež garantují, že usiluje o neustálé zlepšování přístupu k zákazníkům (pacientům), zaměstnancům a životnímu prostředí.

Je to v historii poprvé, kdy tak významné ocenění převzala zdravotnická záchranná služba.

Zdroj: ZZS OK