XII. odborná konference KZ ZZS ČR, 21. a 22. 09.2023

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb ČR pořádá XII. odbornou konferenci a XVI. Sněm KZ ZZS ČR ve dnech 21. a 22. 09.2023.

XII. odborná konference a XVI. Sněm KZ ZZS ČR

21. a 22. 09. 2023

Motto: „Záchranáři záchranářům“

Vážené kolegyně a kolegové, záchranáři, řidiči a operátoři,

rádi bychom Vás srdečně pozvali na XII. odbornou konferenci a XVI. Sněm KZ ZZS ČR s mottem „Záchranáři záchranářům“, která se bude konat ve dnech 21. a 22. 09.2023. Tato konference je zaměřena na aktuální témata z oblasti zdravotnického záchranářství a nabízí možnost diskuse a výměny zkušeností mezi odborníky.

Na konferenci se můžete těšit na přednášky renomovaných odborníků v oboru, prezentaci novinek a technologií v oblasti záchranářství, stejně jako na možnost navázání nových kontaktů a setkání s kolegyněmi a kolegy.

Konference se bude konat v krásném prostředí Penzionu Vigvam v Němčicích a doufáme, že si užijete nejenom odborné programy, ale také pohodu a relaxaci během celého setkání.

Podrobnosti o programu konference a registraci bodou postupně aktualizovány.

Těšíme se na Vaši účast a setkání s Vámi na konferenci!

S pozdravem za realizační tým,

Radomír Vlk

Buďte první kdo přidá příspěvek k této konferenci.

Hlavní sponzor