III. mezioborový kongres „Spolupráce IZS při MU a katastrofách“

S podtitulem „bezpečnost v regionech – cvičení vs. realita“. Akci dne 28. února 2019 v kongresových prostorách hotelu Myslivna v Brně pořádá Koordinační středisko medicíny katastrof při Fakultní nemocnici Brno.

08.12.2018

Dovolujeme si Vás informovat o konání III. mezioborového kongresu „Spolupráce IZS při MU a katastrofách“ tentokrát s podtitulem „bezpečnost v regionech – cvičení vs. realita“. Akci dne 28. února 2019 v kongresových prostorách hotelu Myslivna v Brně pořádá Koordinační středisko medicíny katastrof při Fakultní nemocnici Brno.

Hlavními tématy třetího ročníku jsou „Rizika v regionech a jejich eliminace, Traumatologické plány krajů a nemocnic, Evakuační plány nemocnic, Mimořádné události - cvičení vs. praxe, Likvidace následků chemických a biologických MU, VNN – organizace péče v ČR, ošetření a transport postižených, Teroristické útoky - rizika, připravenost bezpečnostních složek, Migranti v ČR – příjem a zajištění následné a zdravotní péče, Bezpečnost nemocnic, Mezikrajská spolupráce při MU a Varia“. Kongres je určen pro krizové manažery nemocnic ČR, zástupce zdravotnických záchranných služeb, hasičských záchranných sborů, policie, ministerstev, krajů, měst a obcí s rozšířenou působností a v neposlední řadě akademiků. Cílem pořadatele je podat účastníkům informace, které významnou měrou přispějí ke zkvalitnění profesní činnosti.

LETÁK

SYMMA, spol. s r.o.

kongresy ● konference ● sympozia ● workshopy

Aleš Martinek

project manager

Olomoucká 797/80

618 00 Brno

Mobil: +420 607 650 654

E-mail: a.martinek@symma.cza.martinek03@gmail.com

www.symma.cz

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Hlavní sponzor