IV. mezioborový kongres Spolupráce IZS při MU a katastrofách – (ne)bezpečný region

Program, registrace, kontakty

POZVÁNKA

Vážené dámy a pánové,

dovolte, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali k účasti na mezioborový kongres „Spolupráce IZS při MU a katastrofách“, který je v pořadí již čtvrtý. Podtitulem tohoto ročníku je „nebezpečný region“. Akce se koná dne 10. března 2020 v kongresových prostorách hotelu Myslivna v Brně.

Hlavními tématy čtvrtého ročníku jsou „Rizikové faktory v regionech a jejich řešení – připravenost řešení havárií, Dopravní situace v regionech a jejich důsledky, Cvičení IZS a Varia“. Loňského ročníku se zúčastnilo více než 200 odborníků zabývajících se problematikou krizového řízení. Našim cílem je podat účastníkům kongresu informace, které významnou měrou přispějí k širšímu přehledu v mezioborové spolupráci a ke zkvalitnění profesní činnosti.

Věříme, že Vás tematické zaměření akce zaujme, a že i Vy přispějete svou odborností ke kvalitnímu programu kongresu.

Těšíme se na Vaši účast a setkání s Vámi

za programový výbor

prim. MUDr. Petr Nestrojil, CSc.
vedoucí lékař Traumateamu ČR

Programový výbor kongresu

prim. MUDr. Petr Nestrojil, CSc.
předseda programového výboru kongresu

Ing. Mgr. Zuzana Velebová
Fakultní nemocnice Brno, Odbor kvality, bezpečnosti a krizového řízení

Ing. Antonín Koukal
Fakultní nemocnice Brno, Odbor kvality, bezpečnosti a krizového řízení

Hlavní témata

Rizikové faktory v regionech a jejich řešení (připravenost na řešení havárií)
Dopravní situace v regionech a jejich důsledky
Cvičení IZS
Varia

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Hlavní sponzor