Mezinárodní konference „Spolupráce IZS při MÚ a katastrofách – cvičení vs. realita“

Kongres je určen pro krizové manažery nemocnic ČR, zástupce zdravotnických záchranných služeb, hasičských záchranných sborů, policie, ministerstev, krajů, měst a obcí s rozšířenou působností a v neposlední řadě akademiků. Cílem pořadatele je podat účastníkům informace, které významnou měrou přispějí ke zkvalitnění profesní činnosti.

06.01.2017

Koordinační středisko medicíny katastrof

při

Fakultní nemocnici Brno

pořádá dne dne 1. března 2017

v kongresových prostorách hotelu MyslivnaBrně

mezinárodní kongres

„Spolupráce IZS při MÚ a katastrofách – cvičení vs. realita

hlavními tématy tohoto ročníku jsou

Mimořádné události a katastrofyCvičení IZS

Psychologické dopady a Varia“.

Více na www.symma.cz/krizoverizeni

POZVÁNKA

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Hlavní sponzor