XXII. Dostálovy dny urgentní medicíny budou letos se sekcí NLZP

Česká lékařská společnost J. E. Purkyně Společnosti urgentní medicíny a medicíny katastrof Sekce nelékařských zdravotnických pracovn…

07.07.2015

Česká lékařská společnost J. E. Purkyně

Společnosti urgentní medicíny a medicíny katastrof

Sekce nelékařských zdravotnických pracovníků

Pozvánka na

XXII. Dostálovy dny urgentní medicíny

6. - 8. října 2015

Clarion Congress Hotel Ostrava

POZVÁNKA

Vážené kolegyně, vážení kolegové!

Dovolte, abychom Vás jménem Sekce nelékařských zdravotnických pracovníku Společnosti urgentní medicíny a medicíny katastrof pozvali na XXII. Dostálovy dny urgentní medicíny.

Letošní ročník konference bude v některých ohledech nový - např. v zařazení samostatného bloku Sekce nelékařských zdravotnických pracovníků (NLZP). Domníváme se, že je zařazení samostatného bloku na konferenci tohoto významu vstřícným a pozitivním posunem ve vnímání nelékařských zdravotnických pracovníků.

Věříme, že se nám - "nelékařům" - podaří této možnosti využít a rádi bychom Vás pozvali k aktivní či pasivní účasti na konferenci.

Možnosti pro přihlášení příspěvků:

1. Pouze do bloku NLZP - bude vybíráno pouze z příspěvků přihlášených do tohoto bloku. Přihlášky do bloku NLZP zasílat na e-mail: konference@nlzp.cz

2. Bez rozlišení bloku – bude vybíráno z veškerých doručených příspěvků na konferenci. Přihlášky zasílat na e-mail uvedený v přiloženém programu.

O přijetí práce rozhodne vědecký výbor. Autoři souhlasí s prezentací práce ve sborníku. Podmínkou přijetí je kvalitní abstrakt doručený v termínu a v rozsahu přibližně 400 slov. Abstrakt musí obsahovat konkrétní údaje vztahující se k práci.

Přihlášku k aktivní účasti včetně abstrakta v požadované kvalitě je nutné zaslat do 17. 8. 2015.

Bližší informace o konferenci naleznete v přiloženém prospektu na webu.

Za Sekci NLZP SUMMK se těší na shledanou

Jiří Kodet předseda výboru Sekce NLZP SUMMK

David Peřan místopředseda výboru Sekce NLZP SUMMK

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Hlavní sponzor