XXII. ročník mezinárodní konference MEDICÍNA KATASTROF 2019

11. - 13. 6. 2019 v lázeňském městě Luhačovice

Veškeré informace

Vážení,

jménem organizačního výboru si Vás dovolujeme pozvat na XXII. ročník mezinárodní konference MEDICÍNA KATASTROF 2019, která se uskuteční ve dnech 11. - 13. 6. 2019 v lázeňském městě Luhačovice.

Budou zde projednávána velmi aktuální a zajímavá témata, která se svým rozsahem a aktuálností významně dotýkají krizové připravenosti státu a také s preventivními opatřeními na úrovni krajů.

* Ochrana obyvatelstva při mimořádné události s biologickým, chemickým a radiačním ohrožením

* Systémové řešení připravenosti na vysoce nebezpečné nákazy ve zdravotnictví v návaznosti na novou Typovou          činnost STČ 16A/IZS

* Součinnost zasahujících složek IZS

Konference se mimo slovenskou partnerskou stranu zúčastní také řada zahraničních delegací z oblasti krizové připravenosti, které vystoupí v rámci odborného programu se svými zkušenostmi. Na konferenci přijali také pozvání čestní hosté z řad ministerstev ČR a SR.

Oficiální pozvánka s nosnými tématy konference a časovým harmonogramem. Registrační formulář MEKA 2019, avizo konference a šablona abstraktu ZDE.

Věříme, že účast na konferenci bude pro Váš rezort přínosem.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na kontaktní osoby sekretariátu konference, jež jsou uvedeny v přílohách e-mailu.

Budeme se těšit na setkání.

S přáním pěkného dne

za přípravný výbor

XXII. ročník MEKA dne 11. – 13. 6. 2019 v Luhačovicích

cid:part2.5C4B820D.616E3035@holomy.cz

Lenka Hajdová

tel.: +420 577 100 039

mob.:+420 775 163 169

email: hajdova@egozlin.cz

http: www.egozlin.cz

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Hlavní sponzor