Velmi vážná dopravní nehoda posádky RZP z České Lípy v Ohrazenicích

15.11.2013

Velmi vážná dopravní nehoda posádky RZP z České Lípy v Ohrazenicích

Tři lidé se vážně zranili při nehodě

sanitky u Turnova

Foto: Petr Mázl

Sanitka havarovala u Turnova. Tři lidé se zranili. Autor: Petr Mázl dnes 12:14 Turnov - Vážná nehoda sanitky záchranné služby se stala v pátek krátce po desáté hodině dopoledne v Ohrazenicích u Turnova. Sanitka se tu dvakrát přetočila přes střechu a skončila za svodidly.

Při nehodě se zranila dvoučlenná posádka a převážený pacient. "Řidiče sanitky do liberecké nemocnice transportoval záchranářský vrtulník," informoval policejní mluvčí Petr Kmínek. Na traumatologii v liberecké nemocnici skončila i zraněná sestra a pacient. "Převážený pacient utrpěl poranění hrudníku," upřesnila mluvčí záchranné služby Lenka Markovičová s tím, že posádka sanitky je mimo ohrožení života. Sanitka, která pochází z výjezdového stanoviště z České Lípy, je na odpis. Podle prvních informací jeli záchranáři od Liberce směrem na Turnov. "V Ohrazenicích, kde se rychlostní silnice rozděluje na Prahu a Turnov, sanitka jela na Turnov, když v prudkém nájezdu havarovala. Dvakrát se přetočila přes střechu a skončila za svodidly," doplnil Kmínek. Příčina nehody je v šetření policistů. Na místě zasahuje odtahová služba a hasiči.

Podrobnosti zjišťujeme!

Zdroj: deník.cz