Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

Burza práce

Řidič

Poptávka práce Dobrý den. Zajímám se o práci řidiče "B". Jsem čerstvě v důchodu a chtěl bych ještě 3-4 roky pracovat. Mám i ŘP SK C a E ale bez profes.průkazu. Za volantem mám dostatek zkušeností.

16.11.2019
Olomoucký kraj

Řidič

Poptávka práce Hezký den. Hledám práci řidiče pro převoz krve, laboratorních vzorků apod. Jsem komunikativní s dobrou znalostí Moravskoslezského kraje. Praxe řidiče na osobním i dodávkovém vozidle. Jsem bývalý horník, který pobírá rentu.

31.10.2019
Moravskoslezský kraj

Řidič

Poptávka práce Dobrý den,rád bych se ucházel o místo řidiče pro převoz krve,zdravotního materiálu nebo léků. Mám dlouholetou praxi v řízení sk.B osobního i dodávkového vozu. Jsem komunikativní,spolehlivý,flexibilní. Dobrý den,rád bych se ucházel o místo řidiče pro…

30.10.2019
Hlavní město Praha

Soukromý dopravce poptává práci

Poptávka práce Soukromý dopravce poptává práci.Nabízím pick-upy a dodávková vozidla pro převoz krve, zdravotnickeho materialu,odběrových setů, vzorků a leku pro polikliniky i od obvodních lékařů.Nebráním se jakým koliv školením a kurzům, spolehlivost a…

21.10.2019
Jihočeský kraj

Hledám

Poptávka práce Dobrý den, zajímám se o práci buď rozvoz, převoz krve, nebo odběru do laboratoří, rozvoz zdravotnickeho materiálu. Aktivní řidič, dennodenně za volantem,mám částečný invalidní důchod, rentier.

02.10.2019
Moravskoslezský kraj

Copyright © 2019 Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.