Aplikace Záchranka získala v rámci ankety Křišťálová Lupa 2023 krásné 3. místo

Aplikace Záchranka získala v rámci ankety Křišťálová Lupa 2023 krásné 3. místo

V rámci vyhlášení výsledků ankety Křišťálová lupa 2023, kde byla Aplikace Záchranka nominována v kategorii "Veřejně prospěšná služba - cena České televize", získala třetí místo, ze kterého měl celý tým velkou radost. Poděkování vyjádřili odborné porotě a také svým partnerům, Nadace Vodafone Česká republika a Generali Česká pojišťovna, bez kterých by aplikaci nemohli posouvat kupředu. Následně poděkovali vám všem, protože aplikaci stahujete, doporučujete a používáte. Na závěr pogratulovali vítězi kategorie, Paměi národa  a také Donio, kteří se umístili na druhé příčce.

Verze Záchranky 5.0 se kvapem blíží a s ní i novinky, ze kterých máme velkou radost a těšíme se, až je s vámi budeme sdílet. Proto připomínáme, abyste nezapomínali udržovat aplikaci stále aktuální.

Nejlepší je mít u aplikace Záchranka povolené automatické aktualizace přímo v nastavení telefonu. Tak budete mít jistotu, že se aplikace při vydání nové verze sama zaktualizuje. Předejdete tak možným chybám, které se můžou vyskytnout při aktualizaci po příliš dlouhé době.