Členové KZ ZZS ČR SČK si zvolili nového KRAJSKÉHO KOORDINÁTORA

06.02.2015

Členové KZ ZZS ČR SČK si zvolili nového KRAJSKÉHO KOORDINÁTORA

ZÁPIS ZE SCHŮZE ČLENŮ KZ ZZS ČR STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Ve čtvrtek 22. ledna 2015 proběhla v Praze schůze členů Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky. O svolání schůze jsem informoval na webu komory v aktualitě ze dne 4. 12. 2014.

Schůzi řídil David Klouček, který každého člena KZ ZZS ČR SČK o konání schůze informoval s dostatečným předstihem ještě SMS a e-mailem.  I přesto byla účast velmi slabá. Schůze probíhala dle schváleného programu jednání a byl z ní pořízen ZÁPIS. Hlavním bodem jednání byla volba nového Koordinátora KZ ZZS ČR Středočeského kraje. Hlasováním byl jednomyslně zvolen

Bc. Šimon Touš

KRAJSKÝ KOORDINÁTOR KZ ZZS ČR

STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Nový koordinátor krajskou základnu v brzké době osloví e-mailem, kde na sebe uvede kontakty, na které se členové KZ ZZS ČR ze Středočeského kraje na něj budou moci obracet se svými žádostmi a podněty.