Další nehoda houkající sanitky

29.07.2009

.

Sanitka jedoucí na majáky se srazila s autem

PRAHA: V pondělí večer po sedmé hodině došlo v pražské Libni v Zenklově ulici k dopravní nehodě vozu rychlé zdravotnické pomoci pražské záchranné služby s osobním automobilem. V té době sanitka převážela 79letého muže po kolapsu do Fakultní nemocnice Bulovka.

29.07.2009

„Náš vůz jel po tramvajovém pásu za použití světelného i zvukového zařízení. Po střetu byly oba vozy poškozeny natolik, že musely být odtaženy. Při dopravní nehodě utrpěl pacient v sanitě po nárazu lehká poranění,“ řekla mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová.

Na místo záchranáři ihned přivolali vůz s lékařem a další vůz rychlé zdravotnické pomoci, který pacienta po ošetření převezl do nemocnice. Pacient byl vyšetřen na ortopedické ambulanci Fakultní nemocnice Bulovka a odtud převezen na internu, kam původně směřoval.

Zdroj: ZZS hlavního města Prahy

Zdroj: katastrofy.com