Dobročinná sbírka předána 12.3.07

20.03.2007

.
Dne 12.3.2007 předala ( foto zde ) v rehabilitačním ústavu Kladruby Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky zastoupená prezidentem panem Drahomírem Sigmundem a viceprezidentem panem Bc. Radkem Bendou za účasti MUDr.Marka Slabého, ředitele ZZS JčK

paní Elišce Jiránkové

symbolický šek na částku

118.520,- Kč

peníze byly nasbírány v dobročinné sbírce

" Naučme se pomáhat sami sobě "

vyhlášené KZ ZZS ČR mezi zdravotnickými záchranáři ZZS na zraněnou kolegyni, která utrpěla těžký úraz s trvalými následky při havárii sanitního vozidla ZZS Tábor dne 24.10.2006.
Poděkování patří všem přispěvatelům a také panu Bc.Radku Bendovi, který nechal ještě na své náklady vyrobit šek pro předání vybrané částky.

16.3.2007

Dnes jsem obdržel od Elišky Jiránkové email :

" Dobrý den, oznamuji Vám, že peníze vybrané ze sbírky došly na můj účet. Chtěla bych poděkovat prostřednictvím vašich stránek všem, kteří přispěli."

S pozdravem Eliška Jiránková

Jelikož už paní Jiránková o našich webových stránkách ví a navštěvuje je, tak jsem se rozhodl, že v diskuzním fóru zřídím téma vzkazy pro Elišku Jiránkovou. Tak ji tam prosím podpořte.(nezapomeňte se nejdřív přihlásit do diskuze)