Dotazník: Napadení posádky ZZS

26.08.2008

.

„Monitorace napadení posádek Zdravotnické záchranné služby České republiky“

Vážení pracovníci výjezdových složek ZZS ČR.
Dovolte mi vás požádat o součinnost při projektu monitorace napadání posádek ZZS na území České republiky, který v budoucnu bude k užitku právě nám, všem pracovníkům ZZS, kteří se podílejí na výjezdové činnosti.

S pomocí a žádostí o součinnost při realizaci tohoto projektu KZ ZZS ČR oslovil student oboru intenzivní péče na Univerzitě Karlově v Praze Bc.Jaroslav Pekara, který před tím studoval zdravotnického záchranáře na Ostravské univerzitě.
Tato studie má za cíl sledovat a vyhodnocovat příčiny, následky a důsledky napadení posádek ZZS v ČR v pěti následujících letech. Aby byla studie co nejpřesnější a aby její výsledky mohly být použity pro zlepšení situace, je potřeba o jednotlivých napadeních podat informaci formou vyplněného Dotazníku – Napadení posádky ZZS

Vás všechny tedy žádáme, abyste v případě, že budete během výjezdu napadeni, posléze vyplnili tento dotazník a abyste jej odeslali na email uvedený na formuláři.
Dotazník také naleznete v odrážce Dokumenty

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky zašle tento dotazník i na všechny krajské ZZS s žádostí o spolupráci při tomto výzkumu.
Uvědomme si, že vyplnění a odeslání dotazníku nás nic nestojí, maximálně 5 až 10 minut času, ale že za tak malou cenu můžeme skutečně získat a vyhodnotit informace, které v budoucnu jistě pomohou nám všem.