INFORMACE o termínu a místu konání XVII. Sněmu KZ ZZS ČR

POZVÁNKA

REGISTRACE

Vážené kolegyně, vážení kolegové, členové KZ ZZS ČR,

dovolte mi, abychom Vás touto cestou dle ustanovení článku III. Stanov KZ ZZS ČR pozvali na XVII. Sněm KZ ZZS ČR, který se uskuteční dne 23. 4. 2024 od 9:00 hod v prostředí Národního centra ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů na adrese Vinařská 6, 603 00 Brno-střed.

Tato událost získává význam vzhledem k důležitým okamžikům, jako jsou volby prezidenta, viceprezidenta a předsednictva, kterým letos končí funkční období. Kromě toho budeme předkládat plnění usnesení z předchozího sněmu a nastavovat směr, kterým se naše organizace bude v budoucnu ubírat a jaké priority bude plnit.

Hlavní body programu:

1) kontrola předchozích Usnesení sněmu KZ ZZS ČR;

2) volba prezidenta KZ ZZS ČR;

3) volba viceprezidenta KZ ZZS ČR;

4) volba členů předsednictva KZ ZZS ČR.

Pro účast na sněmu je nutné být členem KZ ZZS ČR, mít zaplacený členský příspěvek (možno i přes QR kódy viz níže) a předem se zaregistrovat prostřednictvím našeho registračního formuláře, který naleznete na následujícím odkazu: Registrace na XVII. Sněm KZ ZZS ČR.

Po skončení sněmu naváže odpolední setkání pracovních skupin KZ ZZS ČR, na které budou pozváni členové Komory, kteří jsou do těchto skupin již přihlášeni.

Očekáváme Vaši účast a přínos k úspěšnému průběhu tohoto významného setkání.