IV. ročník soutěže ZÁCHRANÁŘŮ

pořádá v hotelu Stráž v Rokytnici na Jizerou

ve dnech 18.9. – 20.9.2009

IV. ročník soutěže

pro studenty oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář.

Z Á C H R A N Á Ř I 2 0 0 9

Soutěž je určena pro studenty oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář nebo obdobné formy bakalářského studia. Je vhodné, aby se jednalo o studenty spíše 3. ročníku nebo aktuální absolventy. Mohou se zúčastnit i 2.ročníky, které však budou mít možná mírný handicap v některých disciplínách.

Jedná se o soutěž čtyřčlenných družstev . Cílem je nejen prokázat schopnosti a dovednosti jednotlivce, ale také spolupráci v týmu. Proto je jedinec hodnocen vždy jako součást týmu.

Soutěž bude rozdělena do denní a noční etapy. V pátek večer proběhne noční část soutěže. Denní část soutěže bude navazovat v sobotu.
Každé stanoviště bude obsazeno dvěma rozhodčími a bude na něj vypracována tabulka hodnocení s maximem možných bodů a kriterií pro jejich získání. Kromě odborné zdatnosti se bude přihlížet i k organizaci práce a bude zde zahrnuto i subjektivní hodnocení figuranta. Na každé stanoviště bude dán časový limit pro ošetření.

V pátek odpoledne bude krátký seminář.

Pozvánka s programem, přihláškou a další informace