jak se stát řádným členem KZ ZZS ČR

15.04.2006

.

Jak se stát řádným členem KZ ZZS ČR

1.Řádným členem KZ ZZS ČR se může stát každý zdravotnický pracovník, který je zaměstnán na plný či zkrácený úvazek u Zdravotnické záchranné služby jako sanitář posádky RZP a RLP, řidič posádky RZP a RLP, střední zdravotnický personál posádek RZP, RLP a LZS, a operátor zdravotnického operačního střediska . Dále se řádným členem může stát student vyšší nebo vysoké školy, studující obor diplomovaný zdravotnický záchranář, bakalář – záchranář, magistr-záchranář a tudíž se připravuje na výkon práce v daném oboru. Souhlasí s posláním a cíli KZ ZZS ČR a zaváže se přispívat k jejich plnění.

2.Řádné členství v KZ ZZS ČR vzniká vyplněním, vlastnoručním podepsáním , odesláním závazné přihlášky za člena KZ ZZS ČR a zaplacením členského příspěvku.

3.Výše členského příspěvku na rok je pro letošní a příští rok 500,- Kč pro zaměstnance ZZS a 300,- Kč pro studenty VZŚ.

4.Příspěvek zaplacený v prosinci roku 2006 platí i pro celý rok 2007.

5.Členské příspěvky na kalendářní rok je řádný člen povinen uhradit nejpozději do konce února každého roku na účet KZ ZZS ČR ( bod.7 ), nebo osobně do pokladny u pana Sigmunda.
Noví členové kdykoli, před odesláním přihlášky.

6.Kontaktní adresa pro zaslání vyplněné a podepsané přihlášky:

KZ ZZS ČR
Sigmund Drahomír
Dělnická 44
779 00 Olomouc

7.Číslo účtu pro zaplacení členského příspěvku : 35-5931400267/ 0100

8.Do obálky s vyplněnou závaznou přihláškou vložte kopii ústřižku složenky o zaplacení členského příspěvku, případně kopii části výpisu z vašeho účtu, ze kterého platba proběhla.

9.Pokyny pro vyplnění závazné přihlášky :

- vyplňte všechny potřebné údaje v obou částech
- v horní části vyplníte vše, mimo čísla registrace
- v dolní části vyplňte jen údaje v rámečku
- zkontrolujte, zda máte správný typ přihlášky
- je rozdíl mezi přihláškou pro zaměstnance a studenta

10.Po zaregistrování Vám bude vrácen potvrzený spodní díl přihlášky a přiděleno registrační číslo dle pořadí, v jakém jste byli zaregistrování.

11.Každý řádný člen obdrží dva profesní odznaky KZ ZZS ČR se svým registračním číslem.