Lapka vykradl sanitku ZZS, když posádka zasahovala. Tentokrát v Žatci.

22.02.2011

Lapka vykradl sanitku ZZS, když posádka zasahovala. Tentokrát v Žatci.

Lidská HYENA vykradla dvě sanitky!

Drzost zlodějů nezná mezí. V Žatci někdo vykradl dvě sanitky. Neodradilo ho ani to, že posádka jedné z nich právě v tu chvíli pomáhala pacientce se srdeční arytmií.

Auto záchranné služby stálo v ulici. Když se záchranáři zhruba po 20 minutách vrátili, nevěřili svým očím.

Mezitím, co lékařský tým pomáhal pacientce se srdeční arytmií, někdo sanitku vykradl.

Tím ale řádění zloděje neskončilo. Vykradl kromě několika dalších aut i zaparkovaný soukromý sanitní vůz, kterým se převážejí pacienti.

I když škoda, kterou zloděj udělal na záchrance, není velká, auto muselo být několik hodin mimo provoz a záchranáři jezdili záložním vozem.

Vykradených sanitek přitom stále přibývá. Jenom loni zloději například ukradli navigaci pražské záchrance. V Ostravě dokonce třikrát za sebou. V jednom případě pachatel vlezl do auta, když v zadní části lékaři zachraňovali osmiletého chlapce, který se otrávil léky.

Zdroj + video: tn.cz