Legislativní brožura pro zdravotnické pracovníky

25.10.2017

Legislativní brožura pro zdravotnické pracovníky

Legislativní brožura pro zdravotnické pracovníky

Jak jsem informoval v aktualitě o XII. Sněmu KZ ZZS ČR, autorský kolektiv ve složení členka předsednictva Bc. Denisa Šrotířová ve spolupráci s členem RKK Mgr. Radomírem Vlkem vyrobili nejen pro kolegy z komory a ZZS obecně, ale pro všechny kolegy zdravotníky Legislativní brožuru pro zdravotnické pracovníky. Tato byla přednostně zaslána už před časem členům KZ ZZS ČR a nyní byla přidána do této aktuality a také na web komory na hlavní stranu vpravo, aby byla kdykoliv přístupná.

Věříme, že tato brožura bude všem kolegům, ale i studentům a budoucím zdravotníkům ku prospěchu.

Legislativní brožura pro zdravotnické pracovníky

• Irena Pudilová Reagovat 01.12.2017
    Dobrý den, vyhláška 423/2004 Sb., kterou se stanoví kreditní systém, byla zrušena k 1.9.2017 (viz zákon č. 201/2017 Sb., kterým se mění z.č. 96/2004 Sb. a z.č. 95/2004 Sb., část třetí, čl. IV - Zrušovací ustanovení).
  • Denisa Šrotířová Reagovat 28.11.2018
    Děkuji za upozornění, nyní jsem v procesu již třetí úpravy původní brožury. Opravím to v textu srozumitelněji ve smyslu "vyhláška 423/2004 Sb. byla kompletně zrušena".