Nehoda sanitky ZZS Jmk v Brně

30.09.2008

.

Avie narazila zezadu do sanitky, dva zranění

BRNO: Vůz jihomoravské záchranné služby měl v úterý dopoledne nehodu. V brněnské Heršpické ulici do sanitky rychlé zdravotnické pomoci zezadu narazila Avie. V kabině nákladního vozu se zranili dva lidé, záchranáři vyvázli bez újmy.

30.09.2008 Aktualizováno 30.09.2008 13:59:34

Posádka záchranářů v době střetu nepřevážela pacienta ani nejela k případu. Zdravotníci se naopak od jednoho výjezdu vraceli. Při nárazu se lehce zranili dva muži ve věku 58 a 61 let v kabině nákladní Avie.

Záchranáři jim poskytli pomoc a převezli je do nemocnice v Brně - Bohunicích. Podle mluvčí záchranné služby jsou jejich šrámy lehčí, jedná se o povrchová poranění a zhmožděninu. Okolnosti nehody nyní vyšetřují policisté.

Záchranářům ale nehoda zkomplikovala situaci s technikou, vůz musel být po nehodě nahrazen jiným. Po střetu hovoří první odhady záchranářů o předběžné škodě na vozidle za 150 000 korun.

Zdroj : video