Nemocný Zdeněk Mikula už pracuje na počítači, na který se složili jeho kolegové

Nemocný Zdeněk Mikula už pracuje na počítači, na který se složili jeho kolegové

Pomáhal a nyní potřebuje sám pomocNa Zdeňkovu rehabilitaci může každý přispět jakoukoli částkou na transparentní účet číslo:

2101357139/2010

Náš kolega Zdeněk Mikula, kterého postihla cévní mozková příhoda, už může pracovat na svém vlastním počítači. Mohli jsme jej zakoupit díky sbírce, kterou mezi sebou uspořádali zaměstnanci jihomoravské záchranky yes. Zdeněk ovládá přístroj pouze očima a naučil se s ním pracovat za velmi krátkou dobu.

Dokonce už stihl vzkázat svým kolegům, že jim děkuje a že má z dárku od nich velkou radost. Čas, který teď bude muset trávit ve zdravotnických zařízeních, tak pro něj bude příjemnější. Věříme, že rehabilitace bude probíhat úspěšně a s každým dnem bude Zdeňkovi lépe. Držíme pěsti a myslíme na něj!

Našemu kolegovi přispívá i veřejnost, a to na transparentní účet číslo 2101357139/2010 Fio banka a.s., za což MOC DĚKUJEME! Sbírka potrvá až do 30.6.2018.