Novým ředitelem ZZS OK bude od 1. srpna MUDr. Petr Hubáček, MBA

31.07.2015

Novým ředitelem ZZS OK bude od 1. srpna MUDr. Petr Hubáček, MBA

Od soboty 1. srpna se funkce ředitele Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje ujme MUDr. Petr Hubáček, MBA, bývalý primář Oddělení urgentního příjmu Fakultní nemocnice v Olomouci. Po 11 letech nahradí ve funkci MUDr. Ivo Mareše, MBA.

MUDr. Ivo Mareš, MBA byl jedním z nejdéle sloužících ředitelů ZZS v ČR. Ve funkci byl přesně 11 let a 1 měsíc a odstoupil na vlastní žádost k 31. 7. 2015.

Na ZZS OK dochází téměř v jednom termínu k velkým personálním změnám. Jen o měsíc dřív nastoupil do funkce náměstka PNP MUDr. Petr Šmejkal, který nahradil MUDr. Jana Weinberga, MBA, který na svoji funkci rezignoval ještě před rezignací ředitele. Stejný den, tedy 1. července 2015 nastoupila do funkce také nová ekonomická náměstkyně ZZS OK Ing. Andrea Rakovičová, která nahradila Ing. Miroslavu Daňkovou, která k 30. 6. 2015 odešla do starobního důchodu. Dnem 1. srpna se také nově ujímá funkce vrchní sestry ZOS Bc. Pavel Lampa, který ve funkci střídá Evu Gajovou, která se své funkce vzdala k 31. 7. 2015.

Samozřejmě, že s nástupem nového vedení lze očekávat další změny. Hned dne 3. 8. na postu hlavní sestry ZZS OK vystřídal Bc. Drahomíra Sigmunda, který na svoji funkci rezignoval už k 30. červnu 2015, kolega z LZS Bc. Petr Kříž.

• Alice Brázdová Reagovat 01.08.2015
    Bc Lampa tak to je tedy kauf,člověk,který přisluhoval Sigmundovi v komoře a nové vedení mu dá funkci,neuvěřitelné
    • Drahomír Sigmund Reagovat 02.08.2015
      Slovy Dr. Štrosmajera: "Kdyby hloupost nadnášela, tak se tady budete vznášet jako holubička"
      • Josef Škroch Reagovat 02.08.2015
        Nemohu než souhlasit s Drahošem :-)
    • Marinella Danosová Reagovat 03.08.2015
      To, že Pavel Lampa pracoval pro komoru byla ryze jeho ochota dělat něco, co mimo jiné velmi komoře pomohlo, podotýkám bez nároku na finanční ohodnocení. Nechápu proč by to mělo mít jakýkoliv vliv na možnost pracovat v jiné funkci!!!