POZOR – sjednání pojištění právní ochrany ! Zasílejte své údaje prosím.

10.01.2008

.
Přesně měsíc byla na webu, zde v hlavní aktualitě aktuality, kterou jsem pro ilustraci zařadil na web. Možná by bylo dobré zjistit, kolik oba pánové za právní ochranu během sedmi let nejistoty utratili.

Dále jsem Vás žádal, aby jste v případě skutečného zájmu tento vyjádřili hlasováním v anketě. Výhodnější ceny pojištění jsou dány až od padesáti zájemců výše.

Do dnešního dne se zatím pomocí této ankety k pojištění právní ochrany v různých modulech přihlásilo 46 řádných členů KZ ZZS ČR a 11 ostatních kolegů ze ZZS pracujících v pozicích zdravotnických záchranářů, řidičů vozidel ZZS a dispečerů ZOS - nečlenů komory. Z toho důvodu je potřeba udělat další krok k uzavření pojištění.

Proto žádám ty, kteří v anketě hlasováním vyjádřili svůj zájem o pojištění, ale i ostatní zájemce, kteří se rozhodli až teď, aby se identifikovali pro další jednání vedoucí k uzavření pojištění.

Na email : RadekBend@seznam.cz proto prosím zašlete tyto údaje :

a) Jméno a příjmení
b) Adresu trvalého bydliště včetně PSČ
c) Kontaktní adresu
d) Kontaktní telefon
e) Kontaktní email
f) Zaměstnavatele + pracovní zařazení ( i více )
g) Moduly o které máte zájem
h) Zda jste člen KZ ZZS ČR (registr.číslo), nebo nejste člen

Údaje zasílejte do konce března 2008, abychom byli schopni všem zájemcům pojištění právní ochrany sjednat včas.