Pozvánka na XI. mezinárodní odbornou konferenci a XIV. sněm Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb ČR

06.05.2021

Vážené dámy a pánové,

dovolte, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali k účasti na XI. mezinárodní odbornou konferenci a XIV. sněm Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb ČR. Akce se koná ve dnech 23. – 24. září 2021 v malebném městečku Lednice u Břeclavi v konferenčních prostorách hotelu Galant****.

Motto konference „Svět se mění, mění se i ZZS?“

Hlavními tématy letošního ročníku jsou „Covid - 19, Krizová připravenost a Varia“. Konference je určena nejen členům Komory záchranářů ZZS ČR a SR, ale všem, kteří s danou problematikou přišli či přicházejí dnes a denně do styku.

Zájemcům o aktivní účast (autorům přednášky) si dovolujeme sdělit, že přednášku je možné přihlásit do 30. července 2021.

Konference je zařazena v centrální evidenci vzdělávacích akcí Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb ČR a je součástí celoživotního vzdělávání zdravotnických pracovníků a jiných odborných pracovníků, dle §54, odst.1., písm.e) zákona č. 96/2004 Sb.

Máte-li zájem se konference zúčastnit, neváhejte se zaregistrovat. Registrační formulář a organizační detaily najdete na www.symma.cz/konferencelednice

Spolu s pořadatelem věříme, že Vás tematické zaměření akce zaujme, a že i Vy přispějete svojí odborností ke kvalitnímu programu konference.

Těšíme se na Vaši účast a setkání s Vámi a jsme

S přátelským pozdravem

SYMMA, spol. s r.o.

kongresy ● konference ● sympozia ● workshopy

Aleš Martinek

project manager

Bohunická 133/50

619 00 Brno

Mobil: +420 607 650 654

E-mail: a.martinek@symma.cza.martinek03@gmail.com

www.symma.cz

Organizátor kongresů, konferencí, sympozií, workshopů s více než 25 letou tradicí.