První zvolený krajský koordinátor

07.06.2007

.
Dne 5.6.2007 proběhla v Praze v rámci celé republiky první schůze krajské organizace Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky.

O svolání této schůze, kterou na základě stanov KZ ZZS ČR svolával vedením komory pověřený koordinátor pro Kraj Hl.město Praha pan Bc. Martin Spurný jste byli informováni v aktualitě Pražská krajská schůze KZ ZZS ČR

Za vedení KZ ZZS ČR se schůze zúčastnil viceprezident pan Bc.Radek Benda, který toto fórum pozdravil a zároveň vyjádřil přesvědčení, že pražská krajská schůze je prvním článkem řetězu, a že i v dalších krajích brzy dojde k takovému nárůstu členů, aby i v dalších regionech museli dle ustanovení stanov KZ ZZS ČR pořádat své krajské schůze, na kterých si zvolí tak jako v Praze ze svého středu krajského koordinátora své oblasti.
V Praze byl tímto koordinátorem drtivou většinou delegátů zvolen pan Bc.Martin Spurný. Nebylo to při jeho dosavadních velmi dobrých výsledcích práce v komoře záchranářů žádné překvapení. Na mne proto zůstala velmi milá povinnost panu Bc.Spurnému velmi upřímně poblahopřát, a popřát mu v práci pro komoru, ale hlavně v práci pro členy pražské sekce mnoho zdaru a úspěchů.

Zápis z krajské schůze Kraje Hl.město Praha