Registrace 12/06 platná na rok 2007

16.11.2006

.
Na základě žádostí od některých krajských koordinátorů se vedení KZ ZZS ČR rozhodlo, že zaplacený registrační příspěvek ve výši 500,-Kč od nově zaregistrovaných zdravotnických záchranářů, řidičů a dispečerů, zaměstnanců ZZS a 300,- Kč od nově zaregistrovaných studentů VZŠ a VŠ oboru zdravotnický záchranář v měsíci prosinci 2006, bude platný i jako členský příspěvek na celý rok 2007.

Rozhodli jsme tak proto, aby zájemci o registraci v KZ ZZS ČR nemuseli z finančních důvodů čekat až do nového roku.
Pro ostatní řádné členy, kteří se zaregistrovali v roku 2005 a v lednu až listopadu roku 2006 se nic nemění. Jejich povinnost uhradit řádný členský příspěvek na rok 2007 do konce února roku 2007 se nemění.
Pokyny, jak se stát řádným členem a dokdy se hradí řádný členský příspěvek naleznete zde :
AKTUALITA - Jak se stát řádným členem