Řidič způsobil nehodu sanitky a ujel

04.11.2008

.

Řidič vjel do cesty spěchající sanitce a ujel

LIPNO NAD VLTAVOU: V pondělí odpoledne se srazilo osobní auto se zásahovým vozem záchranné služby ze stanoviště Frymburk v jižních Čechách. Nikdo nebyl zraněn, řidič osobního vozidla, který je nejspíš viníkem srážky, z místa ale ujel.

03.11.2008 Aktualizováno 03.11.2008 19:42:09

Po 17 hodině došlo v Lipně nad Vltavou ke srážce sanitního vozidla Frymburk s osobním vozidlem. K nehodě došlo při vyhýbání se vozidlu, které náhle vyjelo z vedlejší silnice, v situaci, kdy sanita předjížděla vozidlo, se kterým se posléze střetla.

Pravděpodobným viníkem je řidič vozidla, které vyjelo z vedlejší silnice, a který po nehodě ujel. Sanitní vozidlo ve chvíli nehody bylo na cestě k pacientovi při využití zvukového i světelného zvukového zařízení.

„Při nehodě nedošlo k žádnému zranění. Na místo výjezdu byla vyslána náhradní posádka jihočeské záchranné služby,“ řekl ředitel jihočeské záchranné služby Marek Slabý.

katastrofy.com