**** Sborník abstrakt z 5. Odborné konference KZ ZZS ČR 2013 ****

**** Sborník abstrakt z 5. Odborné konference KZ ZZS ČR 2013 ****

Sborníku abstrakt
z 5. Odborné konference KZ ZZS ČR 2013

V loňském roce zahájila KZ ZZS ČR novou tradici a poprvé ve své historii vydala Sborník abstrakt za 4. Odborné konference KZ ZZS ČR, která se konala v Olomouci..

Jsem rád, že na vydání prvního loňského sborníku navazujeme vydáním letošního VIII. Sněmu KZ ZZS ČR konaném na Hrubé Vodě. Je jen trochu škoda, že někteří autoři ani přes opakované výzvy své příspěvky nedodali. Proto se omlouváme, že sborník je vydán s jistým zpožděním a neúplný.

Sborník abstrakt z 5. Odborné konference KZ ZZS ČR 2013 jsem pro vaši potřebu umístil do záložky DOKUMENTY, abyste se k němu mohli kdykoliv pohodlně v případě potřeba vrátit. Je umístěn hned pod sborníkem z roku 2012.

Ještě jednou děkuji všem autorům příspěvků, kteří vystoupili na konferenci a ještě dodali své příspěvky v písemné podobě ke zpracování do tištěné podoby sborníku.

Děkuji Mgr. Pavlu Böhmovi, DiS., že se celého úkolu a všech prací spojených s vydáním sborníku stejně jako v loňském roce zhostil a dílo dotáhl do úspěšného konce.