Úhrada členských příspěvků 2008

11.02.2008

.
Vážení řádní členové,

rok s rokem se sešel a je tedy zapotřebí, aby jste splnili jednu ze základních povinností člena Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky, a to úhradu členského příspěvku na kalendářní rok 2008.

Výše členského příspěvku se pro rok 2008 nemění a zůstává tedy ve
výši 500,-Kč pro člena – zaměstnance a 300,- Kč pro člena – studenta.

Členský příspěvek na rok 2008 je potřeba uhradit do 29.2.2008 na účet KZ ZZS ČR, číslo účtu : 35-5931400267/ 0100 a do VARIABILNÍHO SYMBOLU uvádějte prosím pro lepší orientaci své registrační číslo, které máte na potvrzené registraci a na odznaku KZ ZZS ČR.
Další možností je úhrada členského příspěvku osobně, přímo do pokladny KZ ZZS ČR. To se týká hlavně členů a studentů z Olomouckého kraje.

Připomínám, že se opět blíží další, již III. Sněm KZ ZZS ČR, a bez uhrazeného členského příspěvku je účast na tomto sněmu vyloučena, což by bylo jistě jak pro KZ ZZS ČR tak i pro vás škoda.

Připomínám, že členové zaregistrovaní v období listopadu a prosince roku 2007 mají členský příspěvek na rok 2008 již uhrazen registračním poplatkem.

Změna osobních údajů

Pokud má kdokoliv z vás nějakou změnu v osobních údajích, které jste zasílali při registraci ( bydliště, email, telefon, školu, zaměstnání ), tak takovou změnu prosím napište emailem na info@komorazachranaru.cz

Pro zájemce o pojištění právní ochrany

Zájemci o pojištění právní ochrany, zatím vázne Vaše identifikace u pana viceprezidenta Bc.Radka Bendy, ke které jste byli vyzváni aktualitou ze dne 10. ledna 2008.

Znovu upozorňuji na skutečnost, že pokud pan Benda nebude závazně registrovat 50 zájemců, tak se pojištění právní ochrany přes KZ ZZS ČR za výhodnějších podmínek realizovat nebude.