Úhrada členských příspěvků členů KZ ZZS ČR na rok 2024

Úhrada členských příspěvků členů KZ ZZS ČR na rok 2024

Milé komornice a komorníci,

dovolte mi připomenout vám úhradu členského příspěvku na letošní rok. Příspěvky platíme vždy v období od počátku ledna do konce února. Členové, kteří se přihlásili v posledním kvartále minulého roku (od členského čísla 0625) mají automaticky zaplaceno i na rok letošní. Stejně tak i členové, kteří se přihlásili či přihlásí až v roce letošním.

Pro kalendářní rok 2024 zůstávají výše členských příspěvků neměnné:

· pro řádného člena, tj. zaměstnance 500 Kč

· pro pasivního člena, tj. nyní neaktivního v oboru 300 Kč

· pro studenta oboru zdravotnický záchranář 300 Kč

Úhradu lze provést převodem na účet KZ číslo 35-5931400267/0100, anebo prostřednictvím portálu PayU na stránkách KZ dole. Do poznámky či variabilního symbolu se stačí vhodně identifikovat, např. členským číslem či jménem.

Pokud si nejste jisti, zda máte předchozí příspěvky řádně uhrazeny, prosím pište na registrace@komorazachranaru.cz a společně se na to podíváme.

Zároveň připomínám možnost se jako členové aktivně zapojit do činnosti některé z pracovních podskupin, viz článek z prosince. Nebojte se ozvat, pojďte s námi aktivně spolupracovat a diskutovat nad směřováním záchranářství. Do 31. ledna je stále možnost se přihlásit, ve všech podskupinách jsou volná místa.

Denisa Šrotířová