Vyhláška 321/2008 Sb. = CŽV

21.09.2008

.
Vážení kolegové zdravotníci,

dne 29.8.2008 nabyla účinnosti Vyhláška č. 321/2008 Sb. ze dne 19. srpna 2008, kterou se mění vyhláška č. 423/2004 Sb., kterou se stanoví kreditní systém pro vydání osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez přímého vedení nebo odborného dohledu zdravotnických pracovníků.

Pro vaši rychlou orientaci a pro rychlou orientaci pořadatelů akcí celoživotního vzdělávání zde naleznete přehled změn v počtu kreditů (zdroj NCO NZO Brno) za jednotlivé formy celoživotního vzdělávání proti původní vyhlášce z roku 2004. Je to ale jen přehled změn v počtu přidělovaných kreditů pro jednotlivé akce celoživotního vzdělávání, jako jsou například semináře, inovační kurzy, konference a další.

Pro každého zdravotníka nelékaře je ale bytostně důležité nastudovat novelizovanou a tedy platnou vyhlášku č. 321/2008 Sb. celou.