VÝZVA – nabídněte své odborné práce z oblasti UM a PNP k e-learningu

12.03.2010

VÝZVA – nabídněte své odborné práce z oblasti UM a PNP k e-learningu
Drahé kolegyně a kolegové komorníci, drazí přátelé a příznivci.

Blíží se zkušební spuštění E-learningu, který bude v první fázi spuštěn pouze pro členy komory.
Je to hlavně z důvodu, že pro členy KZ ZZS ČR bude e-learning zdarma a placený přístup pro širokou odbornou veřejnost (NLZP) bude spuštěn až po zkušebním provozu.

Dalším důvodem je fakt, že i po oficiálním spuštění se bude systém teprve odlaďovat. Budeme vyhodnocovat, jak se chová pod zatížením a jak na něho a jeho aplikace budou uživatelé z řad členů komory reagovat...!!

Celý, prozatím "free" systém zapadá do koncepce a filozofie KZ ZZS ČR, a sice na vzájemné pomoci a svépomoci. Proto i e-learningové vzdělávání ve své první fázi bude navazovat na loňskou konferenci s motivem akce "nepoučujme se, ale učme se jeden od druhého", nebo také "komorníci sami sobě".
Právě v nezávislosti a soběstačnosti vidíme naši hlavní sílu a devizu pro vás členy. Je to jeden ze způsobů, jak vám můžeme nabídnout a zajistit kvalitní vzdělávací akce zdarma, případně s minimální finanční spoluúčastí.

Proto se na vás obracím s výzvou:

Máte v "šuplíku" diplomovou, seminární, či jinou kvalitní práci z oblasti urgentní medicíny a poskytování PNP?
Podělte se o své informace s ostatními kolegy. Neváhejte prosím a nabídněte svá díla pro e-learningové vzdělávání Komory záchranářů, které bude oficiálně představeno 25.3. 2010 na Mezinárodním kongresu na Hrubé Vodě.
Pro bližší informace a hlavně s nabídkou svých prací pro tyto účely se obracejte přímo na email Davida Machálka: davy.macho@centrum.cz .

____________________________________________________________________________

Samozřejmě, že výzva je určena i příznivcům (fanouškům) komory z řad lékařů a NLZP, kteří by chtěli své studijní materiály pro účely e-learningu bezúplatně poskytnout také.
Jistě v blízké budoucnosti nalezneme v komoře způsob, jak bychom potom nelékařům, kteří materiály bezúplatně poskytnou, zajistili bezplatný přístup do učebny pro jejich CŽV. Motivace v podobě možnosti získat 25 kreditů do celoživotního vzdělávání zdarma je pro NLZP jistě dostačující.

Bc. David Machálek – autor projektu
Drahomír Sigmund