Zasedání vedení komory 8.11.2006

10.11.2006

.
Dne 8.11.2006 v rámci odborné konference – Dostálových dnů, proběhlo
II. zasedání vedení KZ ZZS ČR.
Za předsednictvo se účastnili Drahomír Sigmund, Bc.Radek Benda, Petr Tomáš, Bára Kvapilová a Machálek David, za revizní a kontrolní komisi Oldřich Škorňák, Lucie Plachá a Zdena Koblížková.
Toto pracovní jednání se řídilo programem zasedání
Prezident komory přednesl plnění úkolů od minulého zasedání.
Předsednictvo se usneslo :
1.že začnou přípravy II. Sněmu KZ ZZS ČR a určilo, že se bude konat opět v Olomouci pravděpodobně v měsíci dubnu.
2.pověřilo prezidenta komory přípravou možného založení nějaké formy finančního fondu pro oběti pracovních úrazů z řad zaměstnanců ZZS ve výjezdových složkách
3.rozhodlo o zahájení jednání s vedením internetového portálu sestra in. , pro možné E - školení v tématech vhodných pro záchranáře ze ZZS, na jejichž přípravě by se podílela komora záchranářů, a za které by byly udělovány i tolik potřebné kredity.

V závěru jednání proběhla příprava na odpolední prezentaci komory na Dostálových dnech.