ZZS Královehradeckého kraje pořádá den otevřených dveří na LZS

25.04.2013

ZZS Královehradeckého kraje pořádá den otevřených dveří na LZS

Den otevřených dveří na stanovišti LZS
Královehradeckého kraje

Foto: Milan Žejdlík

Činnost zdravotnické záchranné služby a vrtulníku letecké záchranné služby sledují lidé s velkým zájmem. Naše záchranka tento zájem mnohokrát zaregistrovala ze všech stran. Nejenom ze strany škol, ale také jednotlivců, kteří si sami zřídili stránky fanoušků na facebooku. Dokonce k nám nepochopitelně přijeli děti až z daleké Břeclavi.

V nepřetržitém provozu poskytování přednemocniční zdravotní služby se nemůže věnovat všem zájemcům. Proto jsme se rozhodli udělat den otevřených dveří.

Oslovili jsme spolupracující organizace, zda by se do spolupráce zapojili a pomohli nám setkat se s těmi, které naše práce zajímá, a rádi by viděli a věděli více. Na základě častých žádostí jsme připravili den otevřených dveří. Očekávám slunečný den s programem, ve kterém návštěvníci uvidí nejenom vybavení, ale také si sami vyzkoušejí jak zachránit život.

V případě nepříznivého počasí bude program probíhat v hangáru. Celý sobotní program jsme koncipovali tak, aby byl dostupný všem zájemcům, a je tedy zcela zdarma.

V souvislosti se dnem otevřených dveří si vás dovolujeme pozvat i na Evropskou Helicopter show, která se uskuteční týden po dni otevřených dveří ve dnech od 9. do 11. května 2013 v Hradci Králové na letišti.

Těšíme se na setkání s vámi.

LETÁK

Tomáš Ježek
Vedoucí vzdělávacího a výcvikového střediska

Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje
Hradecká 1690/2A
500 12 Hradec Králové (CZE)
O2: +420 602 377 903
www.zzskhk.cz

Copyright © 2019 Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.