Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

ZZS Královehradeckého kraje pořádá den otevřených dveří na LZS

25.04.2013

ZZS Královehradeckého kraje pořádá den otevřených dveří na LZS

Den otevřených dveří na stanovišti LZS
Královehradeckého kraje
Foto: Milan Žejdlík


Činnost zdravotnické záchranné služby a vrtulníku letecké záchranné služby sledují lidé s velkým zájmem. Naše záchranka tento zájem mnohokrát zaregistrovala ze všech stran. Nejenom ze strany škol, ale také jednotlivců, kteří si sami zřídili stránky fanoušků na facebooku. Dokonce k nám nepochopitelně přijeli děti až z daleké Břeclavi.


V nepřetržitém provozu poskytování přednemocniční zdravotní služby se nemůže věnovat všem zájemcům. Proto jsme se rozhodli udělat den otevřených dveří.

Oslovili jsme spolupracující organizace, zda by se do spolupráce zapojili a pomohli nám setkat se s těmi, které naše práce zajímá, a rádi by viděli a věděli více. Na základě častých žádostí jsme připravili den otevřených dveří. Očekávám slunečný den s programem, ve kterém návštěvníci uvidí nejenom vybavení, ale také si sami vyzkoušejí jak zachránit život.

V případě nepříznivého počasí bude program probíhat v hangáru. Celý sobotní program jsme koncipovali tak, aby byl dostupný všem zájemcům, a je tedy zcela zdarma.

V souvislosti se dnem otevřených dveří si vás dovolujeme pozvat i na Evropskou Helicopter show, která se uskuteční týden po dni otevřených dveří ve dnech od 9. do 11. května 2013 v Hradci Králové na letišti.


Těšíme se na setkání s vámi.LETÁKTomáš Ježek
Tiskový mluvčí
Vedoucí vzdělávacího a výcvikového střediska


Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje
Hradecká 1690/2A
500 12 Hradec Králové (CZE)
Tel: +420 495 755 204
O2: +420 602 377 903
www.zzskhk.cz


Komentáře k článku
 • COO-ČR z. s. Praha Reagovat 06.08.2019
  Poděkování všem osobám, organizacím a složkám IZS ČR.
  Dobrý den,


  dovolte abych vám všem poděkoval jménem spolku COO-ČR z. s., a pořadatelem SDOO a SDH

  obce Osečnice v okrese Rychnov nad Kněžnou. Dne 3. 8. 2019 v rámci přípravy ochrany obyvatelstva proběhl

  2. ročník branného dne pro mládež a rodiče s dětmi. Šlo o školu hrou a tak se nejednalo o přednášky, ale o zábavnou formu zapojit mládež a rodiče do přípravy jejich vlastní prevence při možných živelných pohromách. Přes nepřízeň počasí se zúčastnilo 60 družstev mládeže a dětí od 4 let s rodiči, odhadem několik set návštěvníků. O předvedenou techniku a technické prostředky všech složek IZS ČR byl velký zájmem. Praktické ukázky Policie České Republiky z okresu Rychnov nad Kněžnou, Zdravotní Záchranné Služby Hradec Králové - vozidlo Jaroměř, Hasičský Záchranný Sbor z Rychnova nad Kněžnou - Hradec Králové, Ústřední Hasičská Škola Bíle Poličany, SDH Dobré, SDOO SDH - Osečnice - COO-ČR z. s., vytvořili pro návštěvníky tu nejlepší atmosféru a prostředí. Poháry, medaile, diplomy a pro děti sladkosti věcné ceny za které děkujeme všem dárcům a sponzorům této akce. Děkujeme za vzorný průběh dne bez úrazu a zabezpečení chutného občerstvení i dostatek přístřeší před deštěm. Níže je odkaz TV PRIMA


  https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/video-jak-se-chovat-pri-povodnich-nebo-blackoutu-deti-se-ucily-nasazovat-plynove-masky
  S přátelským pozdravem
  Předseda spolku COO-ČR z. s. Praha Petr Křížek a člen SDOO SDH Osečnice
  Dne 6.8.2019

Copyright © 2020 Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.