Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

ZZS Královehradeckého kraje pořádá den otevřených dveří na LZS

25.04.2013

ZZS Královehradeckého kraje pořádá den otevřených dveří na LZS

Den otevřených dveří na stanovišti LZS
Královehradeckého kraje
Foto: Milan Žejdlík


Činnost zdravotnické záchranné služby a vrtulníku letecké záchranné služby sledují lidé s velkým zájmem. Naše záchranka tento zájem mnohokrát zaregistrovala ze všech stran. Nejenom ze strany škol, ale také jednotlivců, kteří si sami zřídili stránky fanoušků na facebooku. Dokonce k nám nepochopitelně přijeli děti až z daleké Břeclavi.


V nepřetržitém provozu poskytování přednemocniční zdravotní služby se nemůže věnovat všem zájemcům. Proto jsme se rozhodli udělat den otevřených dveří.

Oslovili jsme spolupracující organizace, zda by se do spolupráce zapojili a pomohli nám setkat se s těmi, které naše práce zajímá, a rádi by viděli a věděli více. Na základě častých žádostí jsme připravili den otevřených dveří. Očekávám slunečný den s programem, ve kterém návštěvníci uvidí nejenom vybavení, ale také si sami vyzkoušejí jak zachránit život.

V případě nepříznivého počasí bude program probíhat v hangáru. Celý sobotní program jsme koncipovali tak, aby byl dostupný všem zájemcům, a je tedy zcela zdarma.

V souvislosti se dnem otevřených dveří si vás dovolujeme pozvat i na Evropskou Helicopter show, která se uskuteční týden po dni otevřených dveří ve dnech od 9. do 11. května 2013 v Hradci Králové na letišti.


Těšíme se na setkání s vámi.LETÁKTomáš Ježek
Tiskový mluvčí
Vedoucí vzdělávacího a výcvikového střediska


Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje
Hradecká 1690/2A
500 12 Hradec Králové (CZE)
Tel: +420 495 755 204
O2: +420 602 377 903
www.zzskhk.cz


Komentáře k článku

Buďte první kdo přidá příspěvek k této aktualitě.

Copyright © 2019 Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.