Nabídka vzdělávání v oboru Urgentní medicína z ESF pro zdravotnické záchranáře

Nabídka vzdělávání v oboru Urgentní medicína z ESF pro zdravotnické záchranáře

Vážená paní, vážený pane,

dovolujeme si obrátit se na Vás s nabídkou možnosti studia v rámci specializačního vzdělávání pro zdravotnické záchranáře spolufinancovaného z ESF, a to pro obory:

Zdravotnický záchranář – Urgentní medicína

Vzdělávání v rámci projektu potrvá do roku 2022 a toto je jedna z posledních příležitostí v uvedeném období, kdy je možné takto hrazený kurz absolvovat.

Z ESF je financováno kurzové za teoretickou část a spolufinancována odborná praxe a případné ubytování. Zařazení do specializačního vzdělávání se děje dle data došlých přihlášek a proto je důležité zaslat žádosti o zařazení co nejdříve. (žádost o zařazení najdete na webu MZ ČR ZDE.

V případě Vašeho zájmu o zařazení účastníků do různých termínů kontaktujte, prosím, mě, email: nekudova@nconzo.cz nebo Mgr. Veroniku Páralovou, email: paralova.veronika@nconzo.cz

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a budeme se těšit na Vaše účastníky specializačního vzdělávání.

S přáním hezkého dne zdraví Jana Nekudová

PhDr. Jana Nekudová